Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek

Přestaly nám snášet slepičky, nechtěly ani baštit, tak jsem vyzkoušela a začala jim přidávat do krmení - spařeného šrotu a vařených brambor Emulips. Je přece na úpravu trávení, tak když funguje u lidí, tak za vyzkoušení nic nedám. Druhý den už měly téměř prázdné pekáče a do 3 dnů začaly snášet 8 až 9 vajec denně. Velké překvapení bylo, že snáší vajíčka opravdu hodně veliká :-). Máme pouze 9 slepiček, ale sebrali jsme už i několikrát 10 vajíček ;-)! Není to fantastický? Mám z toho obrovskou radost, že Emulips funguje nejen u lidí, ale i u zvířátek. Děkuji za unikátní výrobky.

Ivona Ch., Borek u Děčína

Další skvělá zkušenost s Emulipsem!

Máme doma dva pejsky - retrívra a jezevčici, kterou jsme si přivezli z útulku. Když byla u nás 5. den, začala ráno zvracet, odpoledne už se ani nezvedala z pelíšku. Veterina daleko, u nás ten den zavřená a tak jsem zkusila Emulips. Musela jsem jí kápnout přímo do pusy, protože ho nechtěla, ale dala jsem jí 3 kapky, za dvě hodiny znova a cca za hodinu už jí bylo lépe. Dokonce se zvedla a šla za mnou do kuchyně, když jsem tam zašustila pytlíkem. Večer vrtěla zase ocáskem a druhý den jí nebylo už vůbec nic :-). Nedávno měla zase průjem, ale fakt hroznej (snědla to, co neměla :o) ), a tak jsem jí dala znova Emulips a do rána dobrý. Na Emulips nedám dopustit - je fakt pro všechny! :-) Moc děkuju za tento výrobek.

Patricie B., Dobruška

EMULIPS pomohl i našemu jorkšírkovi :-)

I když to zní zvláštně a možná i úsměvně, opravdu mu Emulips pomohl a jsem za to moc vděčná. Náš pejsek měl už od malička problémy se zažíváním, zvracel a trpěl průjmem. Jeho potíže se nejprve objevovaly zhruba 4x za rok, většinou při změně ročního období. Postupně se to začalo stupňovat a na veterinární klinice jsme byli skoro každý měsíc a to znamenalo injekce, léky a dieta. Několikrát skončil i na kapačkách, byl až apatický a pohled na něho byl hodně smutný. Když se jeho potíže opakovaly naposled (zvracel celou noc), nechtěla jsem znovu po krátké době s ním jet na injekce. Protože Emulips užívám a vím, že je skutečně bezvadný a pomáhá celé naší rodině, tak jsem zkusila dát Emulips i pejskovi a čekala jsem.... Přesvědčilo mě, že je to přírodní produkt - výsledek byl přímo skvělý, po půl hodině už neměl nafouklé bříško, přestal zvracet a zastavil se i průjem. Bylo úžasné vidět, jak je mu čím dál lépe. Zvládli jsme to bez injekcí, kapaček a léků a to díky Emulipsu.

Bc. Jitka K., Plzeň

Výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny

Můj jezevčík Gerrynka (přes 8 let) má problémy s nadváhou. Skoro tahala i bříško po zemi, i když jsem ji nepřekrmovala - pro jezevčíky je to pak velmi problémové kvůli páteři. Zároveň měla velmi nepravidelné vyprazdňování, někdy nešla ani dva dny. Začala jsem přidávat do každé misky granulí 5-10 kapiček Emulipsu, do 14-ti dnů se krásně spravila, vypadá nyní k světu :-), chodí se v pravidelnou dobu vyprazdňovat a dnes, dokud jí nenakapu na granulky Emulips, tak se jich ani netkne ;-). Děkuji, že výrobky fungují i pro naše čtyřnohé členy rodiny.

Andrea V., Brno

Kocour byl během jediného dne ve výrazně lepší kondici

Náš pan topič má pěkného kocoura, ale náhle kocour onemocněl. Nevěděl si s ním rady, peníze na veterinu nemá. Kocour měl bolavé ucho a mimo zápachu ještě červíky. Po vyčištění ucha jsem zkusila mírně máznout OK Gelem a zakápnula slunečnicovým olejem a už do odpoledne byl kocour výrazně v lepší kondici. Další den bylo po červech a bylo možno vidět strupy asi od nějakého poranění. Aplikovala jsem ještě jednou mírně gelík, kocour je spokojený - a to vypadal pro ostatní beznadějně!

Věra M., Frýdštejn

Lucinka byla fit během jediného dne!

Máme pejska Lucinku - čivavu. Před časem trochu pokašlávala, po psím způsobu... Byl víkend a náš pan veterinář neměl službu. Posloužila výborně naše OK Alfa+, páneček pomohl otevřít Lucince mordičku a panička jí kápla pár kapiček. Udělali jsme to 3x za den a Lucinka byla fit! Už také okusila na granulkách pár kapiček Emulipsu - dala jsem jí ho, když jedla trávu a trochu zvracela žaludeční šťávy. Naše Lucinka je vděčná za výrobky OKG - říkala mi to a vzkazuje to všem zvířátkům v okolí. :-)

Dáša L., Dolany u Olomouce

Mohu přidat i ty moje zkušenosti se zvířátky?

Náš jezevčík měl v moči krev - a to hodně. Na veterině po nás chtěli, abychom donesli trochu moči k vyšetření. Jenže to se nám nedařilo, a tak jsem Bročkovi nasadila OK Tau+ a už po třech dnech užívání nečůral krev, ale moč byla krásně čistá! A druhý náš mazlíček Ferda - zakrslý králíček nám nastydl, protože jsem ho zapomněla na zahradě v ohrádce dlouho do noci. Začal prskat a kolem čumáčku měl mokro od rýmy. Tak jsem mu začala do napaječky s vodou kapat OK Alfu+. Už druhý den prskal jen večer a za 3 dny už vůbec. Alfičku mu ještě občas přidám do vody a od té doby se nestalo, že by nastydl a to bývá venku často, i když není už zrovna velké teplo. Děkujeme moc za tyto produkty!

Anna V., Semčice

Kašel Tobiáškovi zmizel do 3 dnů a navíc neměl během posledních 5 měsíců epileptický záchvat!

Máme psa - pudlíka a přiznávám, že hodně vybíravého a rozmazleného :-). Nastydl se při procházkách a když už kašlal dost dlouho a nebralo to konce, rozhodl jsem se i na něm vyzkoušet účinky OK Alfa+. Sotva si rozředěné alfy lízl a odkráčel. Jenže druhý den jsem zíral! Přišel k misce s alfou a pořádně se napil! Potom to ještě 2x zopakoval a teď má už v jedné misce vodu s alfou, ve druhé misce čistou vodu - a pokaždé, když má žízeň, nejdříve se mohutně napije alfy a teprve potom si dá trochu čisté vody! A kašel u něho během 3 dnů úplně zmizel! Navíc je epileptik, takže užívá Emulips s vanilkovou příchutí a na posílení srdeční činnosti si občas dává Omegu-3 Complete. Mimochodem, zvěrolékař nás ujistil, že může mít 2-3 záchvaty do měsíce. Od té doby uběhlo 5 měsíců, Tobiášek užívá Emulips a neměl ani jeden záchvat! Takže děkuji za tak fantastické produkty!

Tomáš B., Červený Kostelec

Naše čičina už neblinká! :-)

Mám mám skoro 17-ti letou čičinu, která poslední měsíce několikrát denně zvracela a k veterináři jsem se moc bála jít, protože by mi určitě řekl, že má závažnou nemoc a já jsem rozhodnutá, když bude nemocná, že jí nechám uspat, aby se netrápila. A protože Emulips Forte zabral mně, tak jsem jí ho asi před měsícem začala dávat do masíčka. Za první týden si ublinkla jednou a teď po měsíci už neblinká vůbec a s prominutím "žere jako zjednaná".

Miroslava M., Liberec

Náš kohout je zachráněný! ;-)

Začal se nám dusit kohout a už jsme se báli, že o něj přijdeme. Nakapala jsem mu 2x přímo do zobáčku Emulips Forte a OK Alfa+, on se oklepal a začal zase normálně dýchat a kokrhat. Jsem nesmírně vděčná, že tyto unikátní produkty pomáhají lidem, ale i našim domácím mazlíčkům! ♥ ♥ ♥

Ivona Ch. Borek