Vlasta Humpová
Reg. číslo: 03-023019

Tel: +420 733 754 110
Email: harmonietela@email.cz

Zajímám se o téma výživy již několik let a není mi lhostejná situace nemocných lidí a dětí v naší republice. I přes obrovské nasazení lékařů, pacientů neubývá. Jak je to možné? 


V lidském těle všechno souvisí se vším a je potřeba na něj pohlížet jako na celek (jako na "spojenou nádobu"). Bohužel lékaři, které známe z nemocnic a ordinací, toto nedělají a "kouskují" nás na jednotlivé oddíly - kožní, oční, ORL, kardio..... atd. Při tomto dělení ale dochází k tomu, že velmi často nemohou být vyřešeny zdravotní problémy (zvlášť ty chronické), protože se neodstraní jejich PŘÍČINA, ale pouze se stále dokola odstraňuje důsledek! 
 
Výrobky OKG jsou vyráběny na základě poznatků TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY, která pohlíží na lidské tělo jako na komplex, tzn., že umí odstraňovat příčiny zdravotních problémů. Orientuje se i podle ročního období (pentagramu) kdy v určitých měsících jsou více zatěžovány jiné orgány našeho těla. Díky těmto poznatkům a kvalitním Českým výrobkům, můžeme v našem těle opět nastolit rovnováhu, aktivovat samouzdravovací procesy a nechat tělo, aby se uzdravilo samo.
 
Pokud i vás toto téma zajímá, budu velmi ráda, když se k nám připojíte a aktivně vyzkoušíte na sobě účinky našich výrobků a na základě svých zkušeností nám pomůžete, pomáhat dalším lidem. I kdyby jsme společně pomohli jen jednomu člověku, byla by to velká výhra pro jeho zdraví. Děkuji.